Bezpieczny balsam Moskito Guard na kleszcze i komary

Moskito Guard to nowoczesny preparat odstraszający kleszcze, komary, muszki i inne owady. Jego atutem jest długie, skuteczne działanie (do 8h) oraz bezpieczny skład chemiczny: Moskito Guard nie zawiera DEET ani alkoholu. Środek ma formę łatwego w aplikowaniu balsamu, który ładnie pokrywa skórę, nie pozostawiając na niej tłustej warstwy. Przyjemny zapach preparatu nie podrażnia węchu. Fakt, że jest to mleczko, a nie spray rozpylany w powietrzu wpływa też pozytywnie na jego wydajność.


Balsam Moskito Guard na kleszcze i komary warto mieć zawsze po ręką i w domu, i w podróży. Każdy z pewnością słyszał o plagach komarów czy kleszczy, które nie tylko uprzykrzają życie, ale też mogą wywoływać niebezpieczne choroby takie jak borelioza, malaria i wiele innych.


Moskito Guard – produkty dla całej rodziny

Warto pomyśleć o właściwym zabezpieczeniu nie tylko dla siebie, ale i dla swojej rodziny. Nasz preparat może też być wykorzystywany do ochrony dzieci. Moskito Guard to bezpieczny repelent, który po konsultacji z lekarzem mogą stosować również kobiety w ciąży.


Poza balsamem, dostępnym również w mniejszej wersji do włożenia do torebki czy kieszeni, seria obejmuje również plastry, spraye na bazie permetryny do spryskiwania odzieży i materiałów oraz nasączone balsamem chusteczki.